הרצאות וסדנאות

|
סדנאות

יוגה לבני נוער/ יוגה כחלק מהטיפול הנפשי היסטוריה של היוגה/ פילוסופיה של היוגה/ צמחי מרפא למורים ליוגה - הרצאות בנושאים שונים הקשורים ליוגה

 תוכן ההרצאות: ידע קלאסי, מבוסס טקסטים, מסורת, תרגול אישי ומסעות חקר ברחבי העולם וכן שיתוף של העבודה שלי עם נוער ועם קהלים נוספים, במסגרת הוראת יוגה מזה עשור.
קהל היעד: קהל מקצועי מתחומי הבריאות, הנפש, התרגול היוגי והפילוסופיה. ארגונים וכנסים מקצועיים בנושאי פילוסופיה, יוגה ו/ או בריאות, תיכונים ועוד.

+ ניתן לשלב סדנא מעשית בת 15-45 דקות בה יתורגלו נושאי ההרצאה/ יודגמו עקרונות מרכזיים ויוסברו רצפי תרגול – בהתאמה לנושאי ההרצאה. איך מזמינים: לפרטים נוספים ותיאום תאריך אנא השאירו את פרטיכם או צרו קשר.

רוצה לדעת עוד?

ארומתרפיה ביומיום - הרצאה חווייתית למבוגרים וצעירים

תוכן ההרצאה: מהי ארומתרפיה, הידע שהיא מתבססת עליו וכיצד להיעזר בשמנים האתריים לחיזוק הבריאות ושיפור מצב הרוח בחיי היומיום.
ניתן למקד את נושא ההרצאה:״עזרה ראשונה ארומטית״/ ארומתרפיה לקהלי יעד כגון אמהות, הגיל השלישי, נשים הרות ועוד.
ההרצאה מתאימה למבוגרים ולצעירים.


+ ניתן לשלב סדנא מעשית קצרה בה תחוו מעולם הארומתרפיה ותצאו עם אחד מהתוצרים: בקבוקון ״ויניגרט המקורי״ לכל משתתף/ת הכולל פורמולה ארומטית/ מטפחת ספוגה בשמנים ארומטיים בהרכבה אישית, להרחה בבית.
 איך מזמינים/ נרשמים: השאירו פרטים ואחזור אליכם או צרו קשר. 

רוצה לדעת עוד?

אנרגיות חיוביות בטיפוח הבית - הרצאה חוויתית

תוכן ההרצאה: מהי אנרגיה? מה הדרכים בהן ניתן לרתום אותה לטובתנו? כיצד ליצור אווירה טובה בבית ובחיים? תתנסו במגוון שיטות ותקבלו הבנה חדשה ורעיונות מקוריים לשימוש בצמחי מרפא לשיפור את איכות החיים.

+ ניתן להתאים את אורך ההרצאה – בין 45 דקות לשעתיים וחצי, בהתאם לצרכי הקבוצה וגודלה. 
+ ניתן לשלב רוקחות מוצרים מיוחדים ופשוטים לבית, בהתאם לבקשתכם ולגודל הקבוצה. 
 איך מזמינים/ נרשמים: השאירו פרטים ואחזור אליכם או צרו קשר. 

רוצה לדעת עוד?

סדנאות רוקחות

מה נלמד בסדנא: יתרונות הטיפול הטבעי ואיך להשתמש בחומרים בטוחים, נגישים ויעילים מהטבע.
תוצרים: מוצר קוסמטי לבחירה (קרם ידיים/ קרם רגליים/ שפתון לחות לשפתיים/ מסקרה טבעית/ קרם פנים/ מי פנים + סרום לפנים/ סרום לשיער) או מוצר לעזרה ראשונה (״משחת פלא״ – לטיפול מיידי בכוויות ועקיצות או קרם עזרה ראשונה מרענן על בסיס אלוורה (תלוי עונה).
 קהל היעד: אירועים קטנים, ערבי נשים, מסיבת רווקות וימי הולדת או כצ׳ופר לעובדי חברות.
כמות משתתפים: עד 25 משתתפים.

פעילות מיוחדת לקבוצת אמהות ובנות!

הכנה משותפת של פילינג מלכותי ומפנק על פי מתכון קדום, שיחה על נשיות וטיפוח ממקום של חיבור ואהבה, יצירה משותפת ומקום לביטוי אישי. סדנא שהיא חגיגה.
איפה: במקום האירוע/ בחצר ביתי ברשפון.
איך מזמינים: צרו קשר והזמינו אותי אליכם/ן!

רוצה לדעת עוד?

ניחוח העשנים - סדנת קטורות חווייתית, מחברת ומיוחדת

מה נלמד בסדנא: חשיפה לעולם המופלא של הקטרת צמחים למען טיפוח ההרמוניה והיציבות בחיים והקניית צעדים ראשונים לכלי העתיק של האבות והאמהות שלנו- שימוש בעשן צמחי המרפא לריפוי מחלות, יצירת שינוי בחיים והעמקת החיבור בינך לבין מה שמעבר לך… 

+ בנוסף, ניתן להזמין טכס עשן לאירועים מיוחדים – צרו קשר לפרטים.

כמות משתתפים: עד 20 משתתפים.

קהל יעד: הסדנא מיועדת למי שרוצים ללמוד על רפואת העשן ולחוות מהדרך הזו כדי להיעזר בה בחיי היומיום ובאירועים מיוחדים. בסדנא נדליק קטורות שונות להיכרות.

תוכלו לשלב סדנא מעשית בת כ 15-30 דקות הכוללת תוצר לבחירה: מקלות קטורת (smudge stics)/ שקיקי בישום/ תערובות להקטרה בבית.

איך נרשמים: לקבוצות ואירועים- צרו קשר או השאירו פרטיכם ואחזור אליכם/ הרשמו ותקבלו הודעה על סדנאות ואירועים הפתוחים לקהל הרחב.

רוצה לדעת עוד?

האמת מאחורי תרופות הסבתא - חמישה מפגשים בני שעה וחצי כל אחד: קורס Zoom/ מפגשים פיזיים.

מה נלמד: חמישה מפגשים בהם תבינו את העקרונות החשובים מאחורי הטיפול הביתי והעממי ותרכשו ידע מניסיון מצטבר ומחקרים מודרניים. תוכלו להתחיל לצעוד בדרך לריפוי עצמי בטוח ואחראי.
מה נכין: חליטה ומרתח, שמן תשרית, שקיקי קומפרס ועוד מוצרים טבעיים לטיפול יומיומי. (נכלל גם בתכנית הקורס האינטרנטי).
כמות משתתפים: ללא הגבלה ב Zoom/ עד 15 משתתפים.
קהל יעד: אלו הרוצים לרכוש ביטחון וכלים לטיפול היומיומי בבני בתיהם ובייחוד לאלו הזוכרים מעט פרקטיקות מהבית אך מבקשים רענון והסבר לדרך האבחון של הבעיות המתעוררות בחיי היומיום והתאמת הטיפול לבעיה. לאלו המסוגלים להגיש עזרה בקהילה שלהם ורוצים כלים מהעולם ההוליסטי המסורתי. 

איך נרשמים: ניתן להזמין את הקורס במלואו לקבוצות של 6-15 משתתפים או הרשמו לרשימת התפוצה ותקבלו הודעה על קורסים הפתוחים להרשמה.

רוצה לדעת עוד?

מיני קורס בהרבליסטיקה- קורס בשלושה חלקים בני ארבע שעות כל מפגש.

מה נלמד: ארבעה מפגשים בהם תבינו את העקרונות החשובים מאחורי הטיפול הביתי והעממי ותרכשו ידע מניסיון מצטבר ומחקרים מודרניים. תוכלו להתחיל לצעוד בדרך לריפוי עצמי בטוח ואחראי.
מה נכין: חליטה ומרתח, שמן תשרית, שקיקי קומפרס ועוד מוצרים טבעיים לטיפול יומיומי.
כמות משתתפים: עד 25 משתתפים.
קהל יעד: מומלץ למי שרוצים לרכוש ביטחון וכלים לטיפול היומיומי בבני בתיהם ובייחוד לאלו הזוכרים מעט פרקטיקות מהבית אך מבקשים רענון והסבר לדרך האבחון של הבעיות המתעוררות בחיי היומיום והתאמת הטיפול לבעיה. לאלו המסוגלים להגיש עזרה בקהילה שלהם ורוצים כלים מהעולם ההוליסטי המסורתי. 
איך נרשמים: ניתן להזמין את הקורס במלואו לקבוצות של 4-10 משתתפים או הרשמו לרשימת התפוצה ותקבלו הודעה על הקורסים הקרובים.

 

רוצה לדעת עוד?

המלצות

הרשמו לרשימת התפוצה