צמחי מרפא

|
צמחי מרפא

טיפול בצמחי מרפא - לא סיפור סבתא

היסוד של האדם הוא מהטבע והדרך לפתור כל מצוקה, פיזית או נפשית, היא דרך הטבע. בעידן המודרני נוצרים חסכים רבים
בחיינו והמפגש עם צמחי המרפא משלים ומטפל בהם. עולם צמחי המרפא מגוון ומלא בפרקטיקות שונות והצמחים עצמם
יכולים להיות קונבנציונליים (בזיליקום וג׳ינג׳ר) או אקזוטיים (גנודרמה ורודיולה) בהתאם למקרה אשר הוכחו כיעילים. בתהליך
של היכרות וזיהוי צרכים ארכיב עבורך את הנוסחא שתעזור לך לעבור ממצב של חסך למצב שלם של עושר.

טיפול בצמחי מרפא

באילו צמחים מדובר?

בטיפול בצמחי מרפא משתמשים בצמחים ביתיים כגון נענע, קצח ושום, צמחים מרחבי העולם כגון ג׳ינג׳ר, ושומר וצמחים עם שמות אקזוטיים כגון דיוסקוריאה, אטרקטילודס ואנדרוגרפיס. הטיפול בצמחי מרפא עושה שימוש בצמחים שסגולותיהם נחקרו במעבדות מובילות בעולם וכן שימשו במשך שנים רבות את אנשי הרפואה העממית.

באילו מחלות ניתן לטפל באמצעות צמחי מרפא?

לצמחי המרפא חלק נכבד בכך שהמין האנושי התפתח עד למאות האחרונות. אני מאמינה כי ניתן לשפר כל מצב בריאותי באמצעות השימוש בצמחים הנכונים. עם זאת, מרבית המטופלים פונים לייעוץ באמצעות צמחים לאחר שחיפשו מזור רפואי מזה זמן מה, בלא מוצא. הצמחים לדוגמא, מסייעים בצורה נהדרת במחלות כרוניות. בנוסף, הצמחים יכולים גם לתמוך בך לצד טיפולי רפואה קונבנציונלית כדי למתן תופעות לוואי או להפחית את מינוני התרופות, בשיתוף רופא.

מהו תהליך הטיפול?

המפגש הראשון כולל מילוי שאלון בריאותי מקיף, ואחריו נמשיך למפגשי ליווי וייעוץ לפי הצורך. בגישה ההוליסטית ישנו דגש על יחס אישי, והקניית תחושת הכלה, קבלה, ביטחון ואוזן קשבת, ללא שיפוטיות. צמחי המרפא יותאמו לך אישית והצמחים יוזמנו עבורך מבתי מרקחת הרוקחים פורמולות צמחי מרפא. בתום המפגשים אשלח לך סיכום בכתב של העצות מהמפגש, מתכונים ותרגולים חשובים ומיוחדים לעבודה עצמית.

מה עוד עליי לדעת?

המפגשים נערכים בקליניקה הביתית ברשפון או בשיחה טלפונית/ זום.
הטיפול בצמחי מרפא דורש סבלנות, מאחר ובריאות היא תהליך שכולל גם, בין השאר מסירות מצדך. עם התקדמות התהליך ניתן לראות שיפור במדדי הבריאות, כפי שבריאות נמדדת בעינייך.

לתאום פגישה השאירו פרטים ואחזור אליכם

המלצות

הרשמו לרשימת התפוצה