ארומתרפיה

|
ארומתרפיה

החוש הרוחני ביותר, המקשר בין המוח, לגוף ולנפש. עבורי זו העבודה המיוחדת מכולן

ארומתרפיה היא יצירת חיבור בין תכונות הריח (ארומה) של הצמחים לבין השפעתן לריפוי (תרפיה).
החומרים המשמשים בטיפול הארומתרפי הנם שמנים אתרים – מיצוי המולקולות הריחניות מהצמח, בדרך כלל באמצעות זיקוק. לאורך ההיסטוריה השמנים האתריים נחשבים לבעלי סגולות מרפא עוצמתיות ומחקרים מודרניים מאוששים זאת.

טיפול ארומתרפי

מהו טיפול ארומתרפי?

הטיפול הארומתרפי סובב סביב ריח, שידוע כבעל השפעות פסיכולוגיות ונפשיות עמוקות, והוכח כבעל סגולות רפואיות. כיצד זה מתאפשר? היום אנחנו כבר יודעים כי הרבה, אם לא הכל, נמצא בראש. אחת התכונות של הריח היא המהירות הגבוהה בה הוא מגיע למוח, ובארומתרפיה אנחנו משתמשים ביכולת הזאת כדי להשפיע שאר מערכות הגוף.

מתי נעשה שימוש בטיפול באמצעות ארומתרפיה?

נבחר לטפל דרך ארומתרפיה כדי להיטיב שלל מחלות כגון מחלות עור, תמיכה במחלות אוטואימוניות, תמיכה אחרי לידה, נוקשות יתר, כאבים. צלקות, אקנה, יובש, הפרעות עיכול, כאבי וסת/מחזור, חוסר חשק מיני, חרדה והתקפי חרדה, ניהול סטרס, הפרעות קשב, שיפור יכולות קוגניטיביות, תמיכה בגיל המבוגר

מהו תהליך הטיפול?

טיפול בארומתרפיה יתבצע במפגש פנים אל פנים (אין אפשרות לטיפול בטלפון/זום). הטיפול הראשון כולל מילוי שאלון בריאותי מקיף, וכולל הרחה של ריחות שונים מהטבע כגון יסמין, לענה, ברוש או ארז. לאחר מכן נמשיך למפגשי ליווי וייעוץ לפי הצורך.
בכל מפגש נשתמש בארומה של צמחים שונים כדי לסייע, לבקר וללוות את תהליך השיפור ונתאים פורמולות ארומתרפויטיות מותאמות לך אישית.

לתאום פגישה השאירו פרטים ואחזור אליכם

מתכונים ארומטיים - עשו זאת בעצמכם

חשוב לדעת

המלצות

הרשמו לרשימת התפוצה